Enter your keyword

Medical Sarf Hakkımızda

// Medical Sarf Hakkımızda //

2008 yılında  Spasarf markasıyla Tek kullanımlık ürünlerin imalatına başlayan firmamız,  Medikal,  Kozmetik, Gıda, Turizm, Spa, Estetik ve Kuaför Güzellik Salonları sektörlerine yönelik tek kullanımlık ürünlerin imalatını yapmaktadır.

Spasarf olarak hedefimiz sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz.

Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu bu sektörlerde müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir. Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektörlerdeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.

// Medical Sarf Misyonumuz //

Tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, ürünlerimizin Ar-ge çalışmalarını yapmak ve bunun sonucunda oluşturulan kalite standartlarını uygulamak.

// Medical Sarf Vizyonumuz //

Yurt İçi ve Yurt Dışı Pazarlarda; Kaliteli ve Hesaplı ürünlerle, sektörde kalıcı ve karlı bir şirket haline gelerek, ekonomik segmentte lider olmak.

// Medical Sarf Kalite Politikamız //

– Yeniliklere açık ve profesyonel üretim anlayışı
– Kaliteyi ve değerleri ön planda tutan
– Üretim şartlarına bağlı…
– Hizmette, ulusal ve uluslararası sağlık standartlarını yakalayan…
– Sürekli eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunan…
– Gelişmenin; yazılı, ölçülebilir ve kanıta dayalı olmasını sağlayan bir kuruluş olmak